1. Úvodní stránka
  2. Návody, tipy, reference

Spárovací pistole v akci: fotografie a video od zákazníka

Náš zákazník pan Jaroslav Tuzar využil aplikátor spárovací hmoty, kde to jen šlo: zhotovil s ním venkovní podlahy, schodiště, chodníky, krb i sklepní klenby. A navíc vše zdokumentoval, podívejte...

Číst více...

Video a fotografie od zákazníka

Náš zákazník pan Milan Modráček nám poslal video, jak pracuje s naším aplikátorem spárovací hmoty, a také dvě fotografie už dospárované kamenné zdi. Podívejte. A panu Modráčkovi tímto moc děkujeme za hezkou referenci!

Číst více...

Novinka v našem e-shopu: Impregnační emulze IWA

OBAL IWA_1lNáš sortiment se rozrostl o nový produkt: impregnační emulzi IWA. 

IWA je vodouředitelný, bezrozpouštědlový siloxanový koncentrát určený pro penetraci a dodatečnou hydrofobizaci minerálních podkladů.

Specifická hmotnost 1,0 kg/l, spotřeba cca 18–90 ml/m2, poměr ředění s čistou vodou 1:10. Vydatnost 10 l při mísícím poměru 1:10. Spotřeba dle nasákavosti podkladu 18–90 ml/m2. Bezbarvá tekutina.

Použití pro obklady i dlažby z přírodního a umělého kamene.

Návod k aplikátoru spárovací hmoty

Strojní šnekový Aplikátor spárovací hmoty - návod na použitíAplikátor spárovací hmoty AS-0111 k použití s elektrickou nebo AKU vrtačkou:

  • Šnekový aplikátor spárovací hmoty (spárovací pistole) je nástroj určený k vyplňování spár mezi cihlami, přírodním i umělým kamenem a obkladovými materiály při použití flexibilních spárovacích hmot (podívejte se na náš seznam doporučených spárovacích hmot)
  • Kompletní aplikátor spárovací hmoty dodáváme se třemi výměnnými špičkami, jejichž výstupní otvor v rozmezí 6-15 mm si sami přizpůsobíte svým potřebám.

Číst více...

Instruktážní video na použití Aplikátoru spárovací hmoty

Podívejte se na skvělé instruktážní video od společnosti quick-mix, na kterém uvidíte, jak funguje naše spárovací pistole neboli Aplikátor spárovací hmoty.

Otestované spárovací hmoty

Doporučené spárovací hmoty pro spárovací pistoliOtestovali jsme pro vás několik spárovacích hmot, se kterými Aplikátor spárovací hmoty pracoval bez problémů.

Pokud jste použili jinou spárovací hmotu, budeme moc rádi, když se s námi podělíte o vaše zkušenosti.

K práci se spárovací pistolí tedy doporučujeme zejména tyto spárovací hmoty:

 

Číst více...

Novinka v našem e-shopu: Odstraňovač cementových skvrn ZSE

Odstraňovač cementových skvrn ZSEV našem sortimentu nově najdete i Odstraňovač cementových skvrn ZSE.

Tento přípravek slouží k odstraňování cementových povlaků a skvrn z různých typů minerálních, kyselinám odolných podkladů, jako jsou betonové, keramické, kamenné podklady, lícové zdivo a dlažby atd.