1. Úvodní stránka
  2. Návody, tipy, reference

Spárovací pistole v akci: fotografie od pana Vítka

Fotografie od našich zákazníků nás vždy moc potěší. Autorem těchto dvou je pan Tomáš Vítek, který s naší spárovací pistolí spároval cihlovou zídku. Práci s aplikátorem spárovací hmoty shrnul slovy: Za mě super.

Číst více...

Spárovací pistole v akci: fotografie od pana Maška

Náš zákazník, pan Jiří Mašek, nám poslal fotografii budovy, kterou spárovali s pomocí aplikátoru spárovací hmoty, i s trefným komentářem.

Číst více...

Spárovací pistole v akci: fotografie a video od pana Tuzara

Náš zákazník pan Jaroslav Tuzar využil aplikátor spárovací hmoty, kde to jen šlo: zhotovil s ním venkovní podlahy, schodiště, chodníky, krb i sklepní klenby. A navíc vše zdokumentoval, podívejte... A my moc děkujeme.

Číst více...

Spárovací pistole v akci: fotografie a video od pana Modráčka

Náš zákazník pan Milan Modráček nám poslal video, jak pracuje s naším aplikátorem spárovací hmoty, a také dvě fotografie už dospárované kamenné zdi. Podívejte. A panu Modráčkovi tímto moc děkujeme za hezkou referenci!

Číst více...

Novinka v našem e-shopu: Impregnační emulze IWA

OBAL IWA_1lNáš sortiment se rozrostl o nový produkt: impregnační emulzi IWA. 

IWA je vodouředitelný, bezrozpouštědlový siloxanový koncentrát určený pro penetraci a dodatečnou hydrofobizaci minerálních podkladů.

Specifická hmotnost 1,0 kg/l, spotřeba cca 18–90 ml/m2, poměr ředění s čistou vodou 1:10. Vydatnost 10 l při mísícím poměru 1:10. Spotřeba dle nasákavosti podkladu 18–90 ml/m2. Bezbarvá tekutina.

Použití pro obklady i dlažby z přírodního a umělého kamene.

Návod k aplikátoru spárovací hmoty

Strojní šnekový Aplikátor spárovací hmoty - návod na použitíAplikátor spárovací hmoty AS-0111 k použití s elektrickou nebo AKU vrtačkou:

  • Šnekový aplikátor spárovací hmoty (spárovací pistole) je nástroj určený k vyplňování spár mezi cihlami, přírodním i umělým kamenem a obkladovými materiály při použití flexibilních spárovacích hmot (podívejte se na náš seznam doporučených spárovacích hmot)
  • Kompletní aplikátor spárovací hmoty dodáváme se třemi výměnnými špičkami, jejichž výstupní otvor v rozmezí 6-15 mm si sami přizpůsobíte svým potřebám.

Číst více...

Instruktážní video na použití Aplikátoru spárovací hmoty

Podívejte se na skvělé instruktážní video od společnosti quick-mix, na kterém uvidíte, jak funguje naše spárovací pistole neboli Aplikátor spárovací hmoty.