1. Úvodní stránka
  2. Tipy & reference

Návody, tipy a reference se týkají zejména našeho unikátního produktu, šnekového aplikátoru spárovací hmoty. Dozvíte se ale mnohem víc. 

Spárovací pistole v akci: fotografie od pana Vítka a pana Buriana

VitekBurianDostaly se k nám další fotografie a zkušenosti od našich zákazníků.

První je od pana Tomáše Vítka, který nám ji poslal spolu s výstižným komentářem: "Ručně nikdy!"

Druhá je od pana Jiřího Buriana, který pomocí aplikátoru spárovací hmoty spáruje kamennou obvodovou zeď domu.

Moc děkujeme, pánové!

Spárovací pistole v akci: fotografie od pana Mrhy

MrhaNáš zákazník, pan Jakub Mrha, se s námi podělil o fotografii: s aplikátorem spárovací hmoty spároval cihlovou zídku. Práci s naší spárovací pistolí okomentoval slovy: "Mně se s tím dělá dobře."

Děkujeme!

 

Spárovací pistole v akci: fotografie od pana Vítka

Aplikátor spárovací hmoty - cihlová zídkaCihlová zídka vyspárovaná pomocí aplikátoru spárovací hmotyFotografie od našich zákazníků nás vždy moc potěší. Autorem těchto dvou je pan Tomáš Vítek, který s naší spárovací pistolí spároval cihlovou zídku. Práci s aplikátorem spárovací hmoty shrnul slovy: "Za mě super."

Moc děkujeme!

Spárovací pistole v akci: fotografie od pana Maška

Cihlová budova vyspárovaná pomocí aplikátoru spárovací hmotyNáš zákazník, pan Jiří Mašek, nám poslal fotografii budovy, kterou spárovali s pomocí aplikátoru spárovací hmoty, i s trefným komentářem:

"Za mě super výrobek, ale musí se do toho dávat správná spárovací malta a hlavně i na hustotě záleží. Tohle spárovat ručně, tak jsme se z toho zbláznili...Česká Kamenice směrem na Jánskou."

Děkujeme, pane Mašku.

Spárovací pistole v akci: fotografie a video od pana Tuzara

Náš zákazník, pan Jaroslav Tuzar, využil aplikátor spárovací hmoty, kde to jen šlo: zhotovil s ním venkovní podlahy, schodiště, chodníky, krb i sklepní klenby. A navíc vše zdokumentoval, podívejte... A my moc děkujeme.

Číst více...

Spárovací pistole v akci: fotografie a video od pana Modráčka

Náš zákazník, pan Milan Modráček, nám poslal video, jak pracuje s naším aplikátorem spárovací hmoty, a také dvě fotografie už dospárované kamenné zdi. Podívejte. A panu Modráčkovi tímto moc děkujeme za hezkou referenci!

Číst více...

Novinka v našem e-shopu: Impregnační emulze IWA

OBAL IWA_1lNáš sortiment se rozrostl o nový produkt: impregnační emulzi IWA. 

IWA je vodouředitelný, bezrozpouštědlový siloxanový koncentrát určený pro penetraci a dodatečnou hydrofobizaci minerálních podkladů.

Specifická hmotnost 1,0 kg/l, spotřeba cca 18–90 ml/m2, poměr ředění s čistou vodou 1:10. Vydatnost 10 l při mísícím poměru 1:10. Spotřeba dle nasákavosti podkladu 18–90 ml/m2. Bezbarvá tekutina.

Použití pro obklady i dlažby z přírodního a umělého kamene.